• Egelant.Boys 4 Veld Zaterdag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    dag aanvang veld kleedlokaal trainer
    maandag 20:00-21:00 tussenstrook 2 ?????
    woensdag 20:00-21:00 tussenstrook 2 ?????
  • Poule programma beker

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen beker

    Geen informatie

  • Poule programma competitie

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamStatus
    za 15-dec.11:00SDV 8Excelsior'20 3Te spelen
    za 15-dec.12:00Pernis 5WCR 6Te spelen
    za 15-dec.12:00Egelant.Boys 4Hermes DVS 5Te spelen
    za 15-dec.14:00CION 4Neptunus-Schiebroek 8Te spelen
    za 15-dec.14:30Brielle, VV 7Steeds Hooger 6Te spelen
    za 15-dec.15:15Leonidas 6Rhoon 6Te spelen
    za 22-dec.12:00Egelant.Boys 4Leonidas 6Te spelen
    za 22-dec.15:00Neptunus-Schiebroek 8Excelsior'20 3Te spelen
  • Pouleuitslagen competitie

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    za 01-dec.Pernis 5Steeds Hooger 61 - 2
    za 01-dec.WCR 6Victoria'04 74 - 0
    za 01-dec.Brielle, VV 7Excelsior'20 33 - 2
    do 06-dec.Abbenbroek 3Leonidas 63 - 8
    za 08-dec.Steeds Hooger 6CION 40 - 1
    za 08-dec.Hermes DVS 5Abbenbroek 35 - 3
    za 08-dec.Victoria'04 7SDV 81 - 0
    za 08-dec.Rhoon 6Brielle, VV 72 - 6
    za 08-dec.WCR 6Egelant.Boys 41 - 2
  • Poulestanden Egelantier Boys, de 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
    1Hermes DVS 51010005216030
    2CION 499003810027
    3Brielle, VV 7118126124025
    4Neptunus-Schiebroek 885032520015
    5Leonidas 674123228013
    6Abbenbroek 3104154440013
    7SDV 8103432320013
    8Egelant.Boys 494051932012
    9Excelsior'20 393242519011
    10Victoria'04 711236143609
    11Pernis 510226123108
    12Steeds Hooger 611227173908
    13WCR 69216133107
    14Rhoon 610019154401

    Poulestanden Egelantier Boys, de 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
    1DRL 5330014509
    2SNS 2320112806
    3Strijen 7310281203
    4Egelant.Boys 4300341300
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bouts, RainerTeamspeler
    Broekhuizen, Erik vanTeamspeler
    Hengel, Jeffrey vanTeamspeler
    Jasarovic, RamadanTeamspeler
    Jonker, BennyTeamspeler
    Krnjic, GoranTeamspeler
    Muller, ErwinTeamspeler
    Popovic, MarijoTeamspeler
    Soares, EmanuelTeamspeler
    Straver, LeendertTeamspeler
    Tavenier, RonaldTeamspeler
    Varela da Donseca Monteiro Morei, MiltonTeamspeler
    Willemse, MarvinTeamspeler
    Willik, Richard van derTeamspeler