• Egelant.Boys 4 Veld Zaterdag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    dag aanvang veld kleedlokaal trainer
    maandag 20:00-21:00 tussenstrook 2 ?????
    woensdag 20:00-21:00 tussenstrook 2 ?????
  • Poule programma beker

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen beker

    Geen informatie

  • Poule programma competitie

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamStatus
    za 25-mei.10:30Abbenbroek 3Brielle, VV 7Te spelen
    za 25-mei.11:00SDV 8Leonidas 6Te spelen
    za 25-mei.12:30Egelant.Boys 4Steeds Hooger 6Te spelen
    za 25-mei.13:00CION 4Rhoon 6Te spelen
    za 25-mei.14:30WCR 6Hermes DVS 5Te spelen
    za 25-mei.14:30Pernis 5Excelsior'20 3Te spelen
    za 25-mei.16:45Neptunus-Schiebroek 8Victoria'04 7Te spelen
    di 28-mei.19:30WCR 6SDV 8Te spelen
    di 28-mei.20:00Leonidas 6Hermes DVS 5Te spelen
    za 01-jun.11:00Leonidas 6Abbenbroek 3Te spelen
    za 01-jun.11:00Steeds Hooger 6Pernis 5Te spelen
    za 01-jun.11:00Victoria'04 7WCR 6Te spelen
    za 01-jun.12:45Hermes DVS 5CION 4Te spelen
    za 01-jun.14:00Excelsior'20 3Brielle, VV 7Te spelen
    za 01-jun.14:30Rhoon 6SDV 8Te spelen
    za 01-jun.16:45Neptunus-Schiebroek 8Egelant.Boys 4Te spelen
    di 04-jun.20:00WCR 6Abbenbroek 3Te spelen
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Egelantier Boys, de 4

    VS

    Steeds Hooger 6

    25 mei 201912:30 uur
    Sportpark Schulpweg veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Egelantier Boys, de 4

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,32

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Pouleuitslagen competitie

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    za 11-mei.SDV 8Steeds Hooger 66 - 3
    za 11-mei.Pernis 5Hermes DVS 51 - 4
    za 11-mei.Egelant.Boys 4Victoria'04 77 - 1
    za 11-mei.Brielle, VV 7Leonidas 65 - 2
    za 11-mei.WCR 6Neptunus-Schiebroek 83 - 4
    za 11-mei.CION 4Excelsior'20 37 - 0
    do 16-mei.Abbenbroek 3Rhoon 61 - 1
    za 18-mei.Steeds Hooger 6WCR 62 - 0
    za 18-mei.Hermes DVS 5Neptunus-Schiebroek 87 - 0
    za 18-mei.Victoria'04 7Pernis 52 - 6
    za 18-mei.Brielle, VV 7SDV 84 - 5
    za 18-mei.Leonidas 6CION 42 - 7
    wo 22-mei.Pernis 5WCR 61 - 0
    do 23-mei.Excelsior'20 3Abbenbroek 33 - 3
  • Poulestanden Egelantier Boys, de 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
    1CION 42221109825064
    2Hermes DVS 522201111931061
    3Brielle, VV 723152611954047
    4Excelsior'20 32413477143043
    5Abbenbroek 32311578266038
    6Neptunus-Schiebroek 824112115660035
    7SDV 8229675151033
    8Egelant.Boys 42292114766029
    9Pernis 52483134259027
    10Steeds Hooger 62473145581024
    11Leonidas 62172125870023
    12Rhoon 62343164099015
    13Victoria'04 724331830116012
    14WCR 62231182572010

    Poulestanden Egelantier Boys, de 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
    1DRL 5330014509
    2SNS 2320112806
    3Strijen 7310281203
    4Egelant.Boys 4300341300
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bouts, RainerTeamspeler
    Broekhuizen, Erik vanTeamspeler
    Jasarovic, RamadanTeamspeler
    Jonker, BennyTeamspeler
    Kloosterziel, GerardTeamspeler
    Krnjic, GoranTeamspeler
    Muller, ErwinTeamspeler
    Popovic, MarijoTeamspeler
    Soares, EmanuelTeamspeler
    Straver, LeendertTeamspeler
    Tavenier, RonaldTeamspeler
    Varela da Donseca Monteiro Morei, MiltonTeamspeler
    Willemse, MarvinTeamspeler
    Willik, Richard van derTeamspeler