SVV – Egelantier Boys 3-1 | Een middag vol frustratie
We begonnen gisteren uitstekend aan de uitwedstrijd tegen SVV. In de eerste twintig minuten creëerden we meerdere grote kansen en stonden we een paar keer alleen voor de keeper. Toch viel de 1-0 aan de andere kant, met een prachtig schot van afstand. Onze jongens bleven voetballen en Anass Kasmi schoot met een fraaie vrije trap de verdiende 1-1 binnen.
Daarna kreeg de scheidsrechter helaas een hoofdrol. Onze aanvoerder Hasan Visca ontving na een confrontatie twee gele kaarten, terwijl een harde tackle van achteren op Amar Kasumovic niet eens geel opleverde. Ondanks de frustratie bleven we met tien man strijden en gingen we met 1-1 rusten.
In de tweede helft bleef het lang een wedstrijd. SVV maakte 2-1, maar ook wij kregen kansen. Twintig minuten voor tijd volgde opnieuw een discutabele tweede gele kaart, ditmaal voor Nesim Mahovkic. Uit de toegekende penalty werd het 3-1. Met negen man bleef het daarbij.
Jammer dat een sportieve wedstrijd tussen twee ploegen zo werd beïnvloed. Tegelijk moeten we naar onszelf kijken: kansen afmaken en niet reageren op beslissingen, hoe moeilijk dat soms ook is.
Met zes afwezige spelers hebben de jongens karakter getoond. Er zit genoeg voetbal en kwaliteit in deze groep. De punten gaan komen!
Koppies omhoog, samen door